Výpis novinek

15.12.2014

Vernisáž výstavy za účasti hvězd

V pátek 12. prosince proběhla slavnostní vernisáž výstavy Bořka Šípka, kterou jsme přichystali v DATABOX | ŽIVÉM DOMĚ. Průřez uměleckou tvorbou prof. Dr. Ing. arch. Bořka Šípka oficiálně otevřel Michael Kocáb.

více

8.12.2014

DATABOX pořádá jedinečnou výstavu Bořka Šípka v Liberci

Výstava Bořka ŠípkaDATABOX | ŽIVÝ DŮM, tak zní název nově dokončeného domu v centru Liberce, který pro portál Živéfirmy.cz navrhl Prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek.

více

25.9.2014

Živé firmy.cz jsou hrdým sponzorem veletru ForArch!

ForArchJubilejní 25. ročník souboru veletrhů ForArch je největším veletrhem se stavební tematikou v České republice. Naše firma se snaží podporovat kvalitní značky a zajímavé akce – a velerth ForArch v sobě pojí obě tato kritéria.

více

19.5.2014

Na dalešickém Koloběhu překonán rekord

miniautura-kolobeh-2014.jpgPortál Živéfirmy.cz byl i letos hlavním partnerem unikátního a v ČR jediného závodu pětičlenných týmů v celkové délce 100 km, kdy úkolem každého týmu je dopravit svůj štafetový kolík do cíle běžmo.

více

1.5.2014

Slet čarodějnic se letos uskutečnil na střeše DATABOXu

miniatura-carodejnice-2014.jpgČarodějnice jsme v naší firmě prožili stylově. Na střeše DATABOXu se 30.dubna "slétlo" několik desítek povedených exemplářů, aby svoji podobu zvěčnilo na další tématické momentce. 

více

23.4.2014

Podpora české kinematografie nám není cizí

hany-logo-film.jpgJe to zhruba rok, co se naše společnost partnersky podílela na vzniku filmu „Bez doteku“, který natočil nejmladší evropský režisér Matěj Chlupáček. Tento rok jsme se rozhodli opět podpořit českou kinematografii a stáváme se hlavním partnerem nového filmu HANY. Je to unikátní a novátorský film Michala Samira a Matěje Chlupáčka.

více

21.4.2014

POMOZTE DĚTEM - Tento rok pomáhá opět i společnost DATABOX s.r.o.

kure-databox-novinky.jpgSpolečnost DATABOX s.r.o. se již dlouhodobě na projektu podílí jak finančně, tak formou mediálního partnerství. I tento ročník se tak po zvážení možností, jak být pro společnost užiteční, tato sbírka vyrýsovala jako nejjistější a nejefektivnější způsob pomoci. Sbírka je transparentní, jsou s ní dobré zkušenosti a pomáhá dlouhodobě. Forma pomoci dětem je navíc vždy sázkou na jistotu. Jistotou jsou v tomto případě lepší existenční podmínky dětí a jejich šťastnější život.

více

16.3.2014

Vysílání Formule 1 opět podpořeno portálem Živéfirmy.cz

logo_f1.pngI letošní 65.sezónu sportu, ve kterém nejrychlejší vyhrává, můžete sledovat na nejoblíbenější sportovní televizní stanici NOVA Sport. 16. března se jede první závod Grand Prix Austrálie na trati v Melbourne a dalších 18 závodů postupně následuje až do listopadu. Portál Živéfirmy.cz bude opět u toho. Stejně jako v minulém roce se náš stěžejní produkt objeví při této příležitosti jako sponzor vysílání.  

více

10.3.2014

Vytvořili jsme Živésoutěže.cz, projekt ve kterém se každý den vyhrává

alena-zivesouteze-miniatura.jpgHledali jsme způsob, jak uživatelům našeho portálu Živéfirmy.cz poděkovat za neustále rostoucí návštěvnost a podělit se tak o část úspěchu, kterého bychom právě bez věrných návštěvníků nedocílili. Víme, že nelze ocenit všechny a proto jsme vytvořili transparentní soutěžní projekt, ve kterém pravidelně alespoň část těchto návštěvníků hmatatelně oceníme hodnotnou cenou. Držte se, protože Živésoutěže.cz jsou tady!

více

17.2.2014

Den svatého Valentýna: růžová nám sluší!

valentyn-ikona.jpgDen svatého Valentýna se v naší společnosti připomněl nepřehlédnutelnou výzdobou kanceláří a oblečením v "něžných barvách". Podívejte se sami jak jsme sladěni a jak nám růžová barva sluší.
 

více

< Novější novinkyStarší novinky >